1983 yılında sektöre adım atan Lider Oto Koltuk Döşeme, oto koltuk döşemesi konusunda, alanında Rize’de ilk ve uzman firmasıdır. Marka ve model olarak üretmekte olduğumuz koltuk döşemeleri aracın orijinal döşemesindeki konforu arayan araç sahiplerine özel olarak tasarlanır.Lider Oto Koltuk Döşeme olarak, 31 yıllık deneyimimizle siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kaliteli bir tasarımla otomobilinizin iç dizaynını kaplama yapabilir, kendinizi canlandıracak renkler seçebilirsiniz.

KALİTELİ MALZEME, KALİTELİ İŞÇİLİK, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Amacımız, müşteri beklentilerinin ilerisinde bir anlayışla kullanım kalite değeri yüksek ürünler tasarlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.
Hedefimiz, oto koltuk döşemesinde estetik, yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünler üreterek akla ilk gelen bir marka olmaktır.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına bireysel ve kurumsal çözümler sunarak referanslarımızı her geçen gün genişleterek alanımızda en iyiye yönelik büyüyoruz. Bizlerle iletişime geçerek, otomobilinizin iç dizaynını kaliteli görünüm ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Tamamen orijinal kumaştan üretilen piyasada satılan en kaliteli oto koltuk kaplaması olduğunu müşterilerimiz tarafından tescil edilmiştir. Ürün yelpazemiz her marka araca uyumlu ortopedik, binek, ticari ve özel dikim oto koltuk kaplamalarından oluşmaktadır.

Rize ve civarında çok sayıda marka ve model araçlarınıza uygun koltuk döşemesini bulabileceğiniz tek adres olma özelliğine sahip olan firmamız müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini kendisine prensip edinmiştir.